Domov | Sejmi | 12. sejem Poroka | Program spremljajočih prireditev

Program spremljajočih prireditev - 18. sejem Flora in 12. sejem Poroka

FLORA, POROKA, ALTERMED in ApiSlovenija - PROGRAM (1,04 MiB)

Program spremljajočih prireditev - 9. sejem Altermed >>

Program spremljajočih prireditev - 36. ApiSlovenija, Dneva čebelarstva v Celju >>

 

VSE DNI SEJMA

DVORANA K

Razstava tekmovalnih šopkov in namiznih dekoracij mladih cvetličarjev
Razstava tekmovalnih izdelkov mladih vrtnarjev
Razstava aranžerskih kreacij mladih aranžerjev
Skupinska predstavitev članov Sekcije cvetličarjev in vrtnarjev pri OZS

DVORANA L1

Razstava najlepših poročnih šopkov slovenskih cvetličarn

 

petek, 15. marec 2013

PRIREDITVENI ODER V DVORANI L1

11.00 Uživanje zelenjave višje kakovosti in integrirana pridelava špargljev, Slovensko združenje za integrirano pridelavo zelenjave
12.00 Agrohomeopatija za nego in varstvo rastlin ter obvladovanje škodljivcev, Mayda Ortan, Cora Agrohomeopathie
13.00 Razglasitev rezultatov tekmovanj in podelitev priznanj mladim vrtnarjem in cvetličarjem
15.00 Razglasitev rezultatov tekmovanja in podelitev priznanj mladim aranžerjem
16.00

Predstavitev Glasbene agencije Globart z nastopom skupine Duo Kastartic

DVORANA K

9.00-14.00 Državno tekmovanje mladih cvetličarjev - Državno tekmovanje kvalifikacije za Olimpijado poklicev
10.00-13.00 Državno tekmovanje ekip mladih vrtnarjev
9.00-12.00 Državno tekmovanje mladih aranžerjev - Državno tekmovanje kvalifikacije za Olimpijado poklicev

 

sobota, 16. marec 2013

PRIREDITVENI ODER V DVORANI L1

10.00 Barve v vrtu, SVZ Slovensko društvo za kulturo vrtov in narodne zbirke rastlin
11.00 Poročni izziv mladostne kreativnosti, Biotehniški center Naklo
11.30 Sonaravno urejanje obhišnega vrta - Jagodičevje za okras in stas, Štefanija Kos Zidar, Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje
13.00 Modna revija poročnih oblek s top slovenskimi manekenkami, režija Igor Jelen - Iggy, glasbeniki: Kvartet saksofonov ColorFour in pevka Mojca Bitenc
14.00 Glasbeni nastop Kvinteta Aeternum iz Prekmurja 
14.30 Vrtnarjenje kot oaza duhovnega miru; o kreativi in intimi urejanja zunanjega bivalnega prostora, Modest Motaln, www.moji-pogledi.com
16.30 Glasbeni nastop Kvinteta Aeternum iz Prekmurja
17.30 Veliko NAGRADNO ŽREBANJE sejma Poroka

DVORANA K - Cvetličarska predavalnica

9.00-10.00 Na Flori si bom zasadil SVOJO PRVO LONČNICO - vrtnarska delavnica za najmlajše, Vrtnarstvo Kozjek v sodelovanju z dijaki ŠHVU Celje
10.00-11.00 Cvetlični aranžmaji za vsak žep - izdelava cenovno dostopnih cvetličnih aranžmajev,
prestavitev v živo
- Dejan Rojko, Simon Ogrizek, Kimy Beguš Kutin
11.30-12.30 Na Flori si bom zasadil SVOJO PRVO LONČNICO - vrtnarska delavnica za najmlajše, Vrtnarstvo Kozjek v sodelovanju z dijaki ŠHVU Celje
14.00-15.00 Predstavitev Učne poti za slepe, slabovidne in videče v šolskem parku, Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje
15.00-16.00 Tomažev evangelij gojenja in nege orhidej - kaj morajo vedeti ljubitelji orhidej o negi vse bolj priljubljenih sobnih rastlin (predavanje s predstavitvami namenjeno tudi strokovni publiki), Tomaž Jevšnik dipl. inž. agr, Ocean Orchids d.o.o.
16.00-17.00 Cvetlični aranžmaji za vsak žep - izdelava cenovno dostopnih cvetličnih aranžmajev,
prestavitev v živo,
Dejan Rojko, Simon Ogrizek in Kimy Beguš Kutin

 

nedelja, 17. marec 2013

PRIREDITVENI ODER V DVORANI L1

10.00 Predstavitev Glasbene agencije Globart s koncertom skupine Trio Amarilis in Duo Espressivo
11.00 Uporabne in jedilne rastline v naših vrtovih, Gorazd Mauer, Vrt Rifnik
13.00 Predstavitev Glasbene agencije Globart s koncertom skupine Trio Amarilis in Duo Espressivo
14.00 Vrtnarjenje kot oaza duhovnega miru; o kreativi in intimi urejanja zunanjega bivalnega prostora, Modest Motaln, www.moji-pogledi.com
15.00 Modna revija poročnih oblek s top slovenskimi manekenkami, režija Igor Jelen - Iggy, glasbeniki: skupina Trio Amarilis
16.00 Šopki za lepši dan, dr. Sabina Šegula, Biotehniški center Naklo
17.00 Veliko NAGRADNO ŽREBANJE sejma Poroka

DVORANA K - Cvetličarska predavalnica

9.00-10.00 Na Flori si bom zasadil SVOJO PRVO LONČNICO - vrtnarska delavnica za najmlajše, Vrtnarstvo Kozjek v sodelovanju z dijaki ŠHVU Celje
10.00-11.00 Cvetlični aranžmaji za vsak žep - izdelava cenovno dostopnih cvetličnih aranžmajev,
prestavitev v živo
, Franci Landeker, Marjan Planinšek, Ružica Polajžer, Kimy Beguš Kutin
11.00-12.00 Zelenjava in jagodičevje na domačem-obhišnem  vrtu - gojenje in oskrba, Nataša Dolejši univ. dipl. inž. agr., PUP Velenje d.d. PE vrtnarstvo
14.00-15.00 LICITACIJA cvetličnih aranžmajev za vsak žep & izdelava cenovno dostopnih cvetličnih aranžmajev, prestavitev v živo, Franci Landeker, Marjan Planinšek, Ružica Polajžer, Kimy Beguš Kutin

 

Zadnja sprememba: 13.3.2013

Organizator si pridržuje pravico do spremembe programa.